31 jan 2026 – Tzolkin Mayakalender – Afstemmen op je eigen wijsheid

Herken je het dat de ene dag anders voelt dan de andere dag? Het is de steeds veranderende dagenergie die zijn invloed uitoefent en die te lezen is in de Tzolkin Mayakalender. De Tzolkin is een instrument waarvan je gebruik kunt maken om je weg te vinden in het dagelijks leven. Het helpt je om te Zijn wie je werkelijk bent en de dingen doen op jouw eigen unieke manier.

Deze cursusdag is een introductie op het werken met de Dreamspell kalender. Het is één van de vele kalenders van de Maya’s.

  • In de ochtend krijg je de beginselen van de kalender uitgelegd zodat je begrijpt hoe ieder zijn eigen plek heeft in de kalender en hoe dat van invloed is in het dagelijkse leven.
  • In de middag wordt gewerkt met de dagenergie, de energie die je niet ziet, maar wel voelt. Je ervaart hoe je zonder kennis van de kalender kunt afstemmen op je eigen wijsheid.

Voor wie?

  • Je hebt interesse in de kalender en wilt graag ontdekken wat de kalender voor je kan betekenen. Je hebt geen specifieke voorkennis nodig om aan deze cursusdag mee te doen.
  • Je hebt al wel (enige) kennis van de Tzolkin en weet niet zo goed hoe je van de dagenergie gebruik kunt maken. Deze dag biedt je de ingang daartoe. Neem gerust contact op met Ans (info@ansvansummeren.nl) indien je even wilt overleggen of deze dag voor jou geschikt is.
  • Tijd: 9.30 – 16.30 uur. Er is een uur lunchpauze voorzien, deze kan in overleg ingekort worden.
  • Prijs: inclusief handout. Lunch breng je zelf mee.

De docent is Ans van Summeren

Ans is energetisch therapeut, gespecialiseerd in het werken met de Maya Tzolkin kalender en het Enneagram. Ze is docent Casuïstiek bij Terreel, Maya wijsheid facilitator, SoulCollage® facilitator en heeft haar praktijk in Boxmeer.

129,00

Op voorraad