De Run 4312
5503 LN Veldhoven
Nederland
Spirituele Psychologie
In de module Spirituele Psychologie buigen we ons over de levenslessen en levensfasen van een mens aan de hand van het boek Spirituele Psychologie van Steve Rother. Deze cursus wordt met zijn toestemming gegeven. Er zijn 7 levensfasen van geboorte tot aan de dood en 12 levenslessen die aan bod komen. De levensfasen zijn niet vergelijkbaar met Rudolf Steiner. Het verschil tussen energiestempel en energiematrix wordt besproken, waardoor je je eigen levenslessen steeds beter leert herkennen.
Cursusdata Spirituele Psychologie
De bijscholing Spirituele Psychologie omvat 5 dagdelen. Kijk in de agenda voor de startdatum (of boven aan de pagina onder ‘Repeats’).
De docent is Wendy Ebus
Wendy werkt als medium en coach, geeft cursussen en workshops in haar eigen praktijk. Ze is enthousiast docent. De workshop Spirituele Psychologie heeft haar passie.